O verde parku

Pokojný domov s idylickou scenériou, kamkoľvek sa pozriete. Pod oknami bio jazierko s možnosťou kúpania, pred domom vnútropark, za domom rozľahlý les. Čerpajte energiu z nevyčerpateľného zdroja – z prírody. Verde Park v Stupave je miestom, kde budete radi doma.

Architektonické riešenie

Praktické dispozície, zohľadňujúce vysoké nároky súčasných rodín, sú pýchou Verde Parku. Nesú podpis architekta Petra Pagáča, medzinárodne uznávaného odborníka s dlhoročnými skúsenosťami v navrhovaní rezidenčných budov po celom svete.

Architektonické riešenie

Dať si raňajky v parku, ísť si zabehať do lesa alebo sledovať západ slnka nad jazerom… Je to ako bývať v hotelovom rezorte. Takto má vyzerať bývanie, ktoré si zakladá na svojom bezprostrednom dotyku s prírodou. Samotná stavba má bližšie k vilovým domom než k bytovkám a svojou štruktúrou prirodzene zapadá do okolitého prostredia. Vo Verde Parku čas plynie pomalšie ako v meste, pritom ide stále o atraktívnu lokalitu s výbornou dostupnosťou do Bratislavy.

Ing. Arch. Peter Pagáč

Štandard najvyššej kvality?

Štandard najvyššej kvality?

Chcete vedieť, čo nájdete, keď otvoríte dvere vášho nového domova? Pozrite si knihu štandardov. Uvidíte, že sme si dali na každom detaile naozaj záležať.


Zobraziť štandard
Štandard najvyššej kvality?
Developer

Developer

Developer

Za projektom Verde Park stojí developerská spoločnosť Inter Development, ktorá má na konte už niekoľko úspešných projektov: rodinné domy v projekte Nová Mariánka, moderný projekt Park pod Kolibou, inovatívny koncept semivillas v projekte Zig Zag alebo medzi Bratislavčanmi veľmi obľúbené bývanie Teslova v Ružinove. Svoj úspech pripisujú najmä citu pre nové trendy a nekompromisným nárokom na kvalitu.

Viac o developerovi

Predaj 1. fázy spustený

S výstavbou začíname už v 4. kvartáli 2018.

Neváhajte nás
kontaktovať

Spravte prvý krok k vášmu novému domovu a napíšte nám ešte dnes.